Uzmanlık Alanlarımız

pattern

Google Platformları Yönetimi

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın. Ekibimiz ile Google Adwords ile yanınızdayız.

Seo Marketing

Daha iyi bildiğimiz ismi ile “Arama Motoru Optimizasyonu” , SEO olarak bilinen, e-ticaret pazarlamacılığının en kritik bölümlerinden biridir. İyi bir SEO çalışması ile e-ticaret sitenizi Google sıralamasında üst sıralara taşıyabilir, hatta en üst sıraya bile yerleşebilir.

Dijital Medya Yönetimi

Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret siteleri için önemli faktörlerden biridir. Etkili bir Facebook, Instagram işletme sayfası oluşturarak ve potansiyel müşterileri, özel teklifler ve indirimlerle sayfanızı ‘beğenmek’ için cazip hale getirerek, aynı zamanda kendinizi güvenilir, saygın bir web sitesi haline getireceksiniz.

Creative Tasarımlar

E-ticaret siteniz için hazırladığımız tasarımları, yaratıcı, faydalı, uygun ve çarpıcı çalışmalarla destekleyip, marka hikayenizi anlatırız.

Özgün İçerik Yönetimi

Bir web sitesinin rakipleri arasında sıralamalarda üst sıralarda çıkması, daha fazla kullanıcıya ulaşması, içeriğinin özgün ve güncel olması ile doğru orantılıdır. Bu nedenle site görsel olarak ne kadar iyi olursa olsun, içeriği diğer sitelerle aynı veya özgün değilse hiçbir değeri kalmaz. Ürünlerinize özel olarak özgün yazı yazıp bir adım önde olmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Site Konsept Çalışmaları

E-ticaret sitenizi kullanıcılara daha kolay ulaşılabilir olması için güncel ve kullanışlı tasarımlar yaparak hizmetinize sunuyoruz.

E-ticaretleri Bize Emanet !

Age Ajans ekibi ile çalışmayı tercih eden başlıca referanslarımız.

vector