Hakkımızda

pattern
İşinizi Bize Emanet Etmenin Tadını Çıkarın !

Kısaca Bizi Tanıyın,

Denklem basit; Bir iş üzerinde çalışan uzman insan sayısı arttıkça, ortaya çıkan işin kalitesi de artar.

Kendi bünyenizdeki kısıtlı sayıda insanla yürüttüğünüz e- ticaret sitesi yönetimi, beklentilerin karşılanmasında yetersiz kalabilir. Age Ajans ile çalışmak sizlere düşük maliyet ile, e-ticaret yönetimi üzerinde 40 + profesyonelin bilgi ve tecrübesinden destek almak, aynı zamanda sitenizi bu ekibin yönetmesi demektir.

Bu noktada, gerçekten nitelikli hizmet almak için, doğru ekibi seçmek önemli. E- ticaret yönetiminin her bileşeninde genç ve dinamik profesyonellerle faaliyet gösteren AGE Ajans, nitelikli çözüm ortağınızdır.

Yol Haritası

E-ticaret siteleri için analiz ve öneriler sağlarız. Age Ajans olarak, rekabetçi karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyoruz.

Planlama

Projelendirme

Uygulama

Sonuç :)

Nasıl Yapıyoruz ?

İşinizi sahipleniyoruz. Firmanızı büyütecek doğru stratejileri, kapsamlı bir analizle belirliyor, özgün içerikler ve kreatif tasarımlar hazırlıyor, sosyal medyada güçlü profiller oluşturuyor, e- ticaret sitenizi kullanıcı dostu ve aramalarda kolayca ulaşılabilecek hale getiriyoruz.

Neler yaptığımızdan ayrıntılı olarak haberdar olmanız için düzenli raporlama sunarak süreci takip edebilmenizi sağlıyoruz. Yaptıklarımız bunlarla sınırlı değil; faaliyetlerinizi ilgilendiren her noktada, bilgi ve deneyimlerimizi size aktararak, kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

01
01

Başlıca Danışmanlık Paketleri

Size en iyisini üretmek için sürekli gelişim ilkesini tüm faaliyetlerimizin odak noktası olarak belirledik.

  • Hızlı Paketler (Tekli Dijital Medya Yönetimi)
  • E-Ticaret Danışmanlık Paketleri
  • İleri Seviye E-Ticaret Danışmanlık Paketleri
Ücretsiz İnceleme Talep Et

E-ticaretleri Bize Emanet !

Age Ajans ekibi ile çalışmayı tercih eden başlıca referanslarımız.

vector