pattern
client

Atilla Dalgıç

Zenzero - İşletme Sahibi https://www.zenzero.com.tr

Age ajans söylenecek çok şey var... Sözün özü bizi yoktan var ettiler, bizi biz yapan bizi Zenzero yapan, Age ailesine sonsuz teşekkürler. Sonuna kadar sizinleyiz allahın izniyle.

client

Ahmet Katipoğlu

Halıcımdan - İşletme Sahibi https://www.halicimdan.com/

Age Ajans ile tanışmamız yaklaşık 3,5 sene önce bir tanıdığımız vasıtası ile oldu. E-ticaret benim her zaman inandığım ve geleceğinin parlak olduğunu bildiğim bir sektördü. Firma olarak 3. kuşak temsilci olduğum için tabi ilk baslarda diğer kuşakları bu konuda ikna etmem oldukça zor oldu. Katipoğlu Hali olarak bizim başlangıç noktamiz hep haliydi. Age Ajans ile ilk görüşmemizde ortamdaki enerji beni iyice heyecanlandırdı. Bende nihayet büyüklerimi ikna edebilmiştim. Halicimdan isimli magazamizi kurduk. Age Ajans şuanda çok iyi kadroları olan, müşteri ilişkilerini devamlı sıcak tutan, yapılan işi devamlı takip eden bunları devamlı raporlayıp bizimle paylasan bir firmadır. Bu yolda verdikleri destek için Age Ajans ekibine çok teşekkür ederim. Hep birlikte daha da güzel günlere ulaşmak dileğiyle.

client

Mehmet Cebeci

Endorfia - Managing Director https://www.endorfia.com

Age Ajans ile 2 paydaşımızın referansı ile çalışmaya başladık. Genç ve dinamik bir ekiple çalıştığımız için mutluyuz. Taleplerimizi hızla ve doğru olarak yerine getiriyorlar. Teknik bilgileri yüksek ve sürekli kendilerini geliştiriyorlar. Bazı firmaların yıldızları olur, bizim için Age'nin yıldızı Mahir Bey'dir. Yıldızın hep ışık saçsın Mahir Bey. Birlikte çalışmaktan keyif alıyoruz ve tavsiye ediyoruz.

Bizi Değerlendirin !


Resim Seçin : (Max:2mb)